Service & Support
Veel gestelde vragen
Top 5 Veel gestelde vragen
- Er komt olie uit mijn cilinder. Indien de olie uit de retourkoppeling (de veiligheid) komt, dient u de retuurslang te controleren op vrije terugloop van de olie naar de pomp.
- Hoe kan ik puntlassen destructief testen? Met de zogenaamde HATS spreider, spreid u gecontroleerd 2 plaatdelen, waarna de breuk geanalyseerd kan worden. Klik hier voor meer details Hydraulische spreiders (Group)
- Ik ga een bepaalde last heffen. Hoe bepaal ik welke cilinders ik nodig heb?
Bekijk het item ‘heffen van een last’ in het Experience gedeelte van deze website.
- Ik wil een gietijzeren gietstuk met een gieterijwig scheiden. Waar moet ik rekening mee houden? Naast de dikte is ook de gietijzersoort van belang.
- Kan een holmatro schaar dit materiaal knippen? Indien u twijfel heeft over de knipcapaciteit van een hydraulsiche schaar, neem dan contact op met onze verkoopafdeling. Wij kunnen u met onze ervaring vaak helpen, en bij twijfel kunnen we een proefknip doen en een gericht advies uitbrengen.